środa, 27 lutego 2013

Mamoń?

Oto jest.
Czwarta odsłona bloga, a wraz z nią niewielkie zmiany kosmetyczne w tym ustrojstwie. Jak rzekła ma małżonka - "nie wszystko na raz, masz czas, na pewno to kiedyś opanujesz". Zazwyczaj słucham jej rad, szczególnie tak mądrych. Na dziś już przy tym nie grzebię.
Ostatnie miesiące były dość pracowite. Dość powiedzieć, że w ciągu ostatnich trzech napisałem książkę (!) z Robertem, o czym już wspominałem, oraz cztery opowiadania do rozmaitych antologii. Statystyki własne poburzyłem całkiem. Zarządziłem w związku z tym tydzień niepisania. I powiem, że to dziwne uczucie. Trzeba będzie jutro nadrobić zaległości w recenzjach.
Muzycznie też raczej chwilowa przerwa. Acrybia ma nowy materiał, ale czy go nagra, to sam nie wiem. Solową płytę wydałem niedawno i nie widzę sensu montowania następnej. Palce mnie bolą po takim ściganiu. No i Damage Case się miksuje. Jak się zmiksuje, to pojedziemy na koncerty, ale kiedy to będzie? Nie wiem. Miła jest ta chwilowa przerwa od ciągłej gonitwy pozawodowej.
Czas na książki, filmy, gry.
A w tym temacie na tapecie aktualnie:
J.R.R. Tolkien "Dwie Wieże" - bo odświeżam sobie klasyka i po 20 latach od pierwszej lektury wciąż zachwyca, choć już w nieco inny sposób.
Robert E. Howard "Królestwo Cieni" - bo to wydanie dość poręczne na podróże i przerwy w pracy, więc targam je ze sobą zamiast Władcy Pierścieni. Czuć różnicę stylu i klasy.
"Batman" Tima Burtona. - obejrzałem go właśnie dla odmiany z rosyjskim dubbingiem. Nowa jakość zniszczenia.
"Warhammer: Mark of Chaos" - bo lubię wrócić do Starego Świata i poprowadzić armię przez rubieże Chaosu.
Jak widać, same powtórki. No, poza Królestwem.
Wychodzi na to że Mamoń jestem :)
Bez odbioru.

2 komentarze:

 1. Rosyjski dubbing do Batmana Burtona?!
  Właśnie zniszczyłeś ziemię i jakieś 500 galaktyk w sąsiedztwie :D

  Btw, da się ustawić (nie pytaj gdzie, na blogspocie się nie znam), że w opcji komentowania jest "Anonimowy" albo własny url i nazwa. Bo tak musze korzystać z konta google...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za radę. Na pewno spróbuję wprowadzić ją w życie przy okazji. Pozdrawiam!

   Usuń